Evergreen w styczniowym numerze MM Trendy

"Nie wiem, jak wy, drogie panie, ale ja nigdy dotąd nie czytałam modowego bloga. Wolę poczytać, tak sobie mówiłam, coś pożytecznego albo uspakajającego, albo zabawnego. Moda, owszem, staram się być zorientowana, ale żeby ją zgłębiać albo jakoś szczególnie się nią fascynować – nie, to nie dla mnie. Aż tu podczas przygotowywania tego numeru MM Trendy poznałam Ewę Worsowicz, blogerkę modową, która związana jest rodzinnie z Koszalinem. I wpadłam jak śliwka w kompot. Pani Ewa to naprawdę niezwykła osoba. Jej blog jest wręcz fascynujący. Ja, która do tej pory od takich "rzeczy” odżegnywałam się jak mogłam, siedziałam bite dwa dni i nie tylko przeglądałam zdjęcia, kreacje, ale przede wszystkim z ogromną przyjemnością czytałam, co pani Ewa ma do powiedzenia nie tylko w kwestiach ciuszków, biżuterii czy kolejnych botków. Przekonacie się zresztą o tym same, bo Ewa Worsowicz jest bohaterką jednego z głównych tekstów tego numeru "MM Trendy”."


Jolanta Stemowska
Redaktor Naczelny MM TrendyCzy można sobie wymarzyć lepszy początek Nowego Roku? :-)13 komentarze :

  1. Ja wiem jakby mogło być lepiej! Mogli wybrać lepsze zdjęcie na okładkę, w końcu masz jakiś milion lepszych ;x :**

   OdpowiedzUsuń
  2. Może mam lepsze, ale niełatwo jest dobrać zdjęcie do okładki. Zwłaszcza, że nie było tu żadnej dodatkowej sesji, tylko zdjęcia zostały wybrane z moich zbiorów. Poza tym nie trzymam na dysku wszystkich zdjęć w oryginalnej rozdzielczości (błąd!), więc wybór był dość ograniczony. Dodatkowo numer jest styczniowy, więc fota miała się kojarzyć z zimą. Mam nadzieję, że rozwiałam twoje wątpliwości co do wyboru okładkowego zdjęcia. Jak widzisz nie wszystko jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.

   OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajnie, bez zadęcia i po Twojemu :) Gdzie można się zaopatrzyć w owe czasopismo ? W Koszalinie jestem kilka razy w tygodniu i może się jeszcze gdzieś załapię, bo jednak co papier to papier ;)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tutaj jest lista, gdzie można dostać MM Trendy:

    http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140110%2FAKCJE%2F140119967

    Usuń
  4. Z przyjemnością przeczytałam. :)) Jeszcze raz gratki ;*

   OdpowiedzUsuń
  5. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!

   OdpowiedzUsuń
  6. Moje szczere gratulacje, fajnie rozpoczety Nowy Rok rzeczywiscie:) Monia

   OdpowiedzUsuń
  7. Gratulacje!:) okładka mi się podoba, a tekst naczelnej jest pełęn optymizmu:) oby 2014 rok przyniósł Ci jesze więcej sukcesów i mnóstwo uśmiechu:)

   OdpowiedzUsuń
  8. Również gratuluję i życzę Ci, żeby ta okładka była pierwszą z wielu :)
   pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
  9. O o o :) widzę zmiany w układzie! super :>:>:>:> A co do okładki, to przecież ja się nie czepiam, to był tylko komplement :*** jakbym ja miała wybierać najlepsze zdjęcie z Twojego bloga na okładkę, to prawdę mówiąc w ogóle bym sobie z tym nie poradziła, bo zawsze wyglądasz genialnie ;)

   OdpowiedzUsuń
  10. Najs, gratulacje Ewa + zmiana layoutu bloga MEGA ! :)

   OdpowiedzUsuń
  11. Dziękuję za miłe słowa, jesteście kochani.

   OdpowiedzUsuń