Konkurs na sylwestrową stylizację - wygraj kulę śniegową Karla Lagerfelda i bransoletkę Kelly Melu.

Kochani, z okazji zbliżających się Świąt i Sylwestra mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest kula śniegowa ( a raczej brokatowa :-)) z podobizną Karla Lagerfelda z emitowanej kolekcji Sephory, a także śliczna modułowa bransoletka Kelly Melu. 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Prześlij propozycję swojej sylwestrowej stylizacji. Oprócz zdjęcia ( jednego!) w mailu podaj swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy. Zdjęcie stylizacji należy przesłać na adres ewa.worsowicz@wp.pl , w tytule maila wpiszcie: KONKURS.

2. Polub stronę eve-r-green na Facebooku ( KLIK) i poprzez sieć Google.

3. Na Wasze zdjęcia czekam od dziś do 24.12.2011 do godziny 23:59 .
25.12.2011 wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na fan pagu eve-r-green na Facebooku i przez 5 dni będą poddane głosowaniu internautów. W Sylwestra spośród trzech stylizacji, które dostaną największą liczbę " lajków" pod swoim zdjęciem wybiorę szczęśliwego zwycięzcę, a do pozostałej dwójki trafią nagrody pocieszenia :-).

(Zdjęcia będą podpisane imieniem i nazwiskiem, jeżeli prowadzicie bloga i chcecie, żeby Wasze zdjęcie były podlinkowane do Waszej strony to taką informację zawrzyjcie też w mailu.)

Nagrodę sponsoruje eve-r-green.blogspot.com. Nagrodą w konkursie jest kula śniegowa z podobizną Karla Lagerfelda oraz bransoletka modułowa marki Kelly Melu. Udział w konkursie jest całkowicie darmowy oraz dobrowolny. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie podane warunki. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Zwycięzca zobowiązuje się do odpowiedzi na kontakt w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości. Jeśli takowy kontakt nie nastąpi, będzie on traktowany jako rezygnacja z nagrody, a nagroda zostanie przekazana uczestnikowi, który otrzymał drugie miejsce. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje wszystkie wyżej zawarte warunki regulaminu.kategorie:

4 komentarze :

  1. Czy byłaby możliwość przesłać zdjęcia stylizacji w takiej formie :

   http://farm7.staticflickr.com/6119/6361089427_a0184efee5_z.jpg

   bo nie za bardzo mam jak i gdzie zrobić teraz zdjęcia, a nagroda jest boska :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Może być, czemu nie. Tylko poproszę o przesłanie na maila.

   OdpowiedzUsuń
  3. Daria Stręk
   s.darria@gmail.com
   (fotografię wysłałam na meila)

   OdpowiedzUsuń
  4. Ciekawy pomysl :D moze cos wymysle :)

   OdpowiedzUsuń