współpraca

Reklama na tym blogu zawsze jest jawna i oznaczona. Szczerość w stosunku do czytelników to podstawa. Cenię ciekawe projekty reklamowe, takie, które pasują do charakteru bloga. Piszę o modzie, podróżach, kulturze, stylu życia. Poruszam też kwestie rozrywki - propozycje nietypowego spędzania wolnego czasu oraz miejsca godne odwiedzenia to tematy, które sama bardzo lubię polecać na blogu.


Do Twojej dyspozycji są:

- testy i recenzje produktów
- posty i wyjazdy sponsorowane
- konkursy
- patronaty
- banery reklamowe
- użyczenie wizerunku
- stylizacja sesji zdjęciowych
- pisanie artykułów na zlecenie

Reklamę możemy przeprowadzić na blogu lub / i na portalach społecznościowych. Współpraca na moim blogu rozpoczyna się od stawki 500 zł netto.


Dlaczego warto mi zaufać?Moi czytelnicy = moja duma

Siłą mojego bloga jest mądra i zaangażowana społecznośc, która zebrała się tu z własnej woli, a nie w wyniku konkursów wymuszających polubienie mojej strony. To czytelnicy, którzy cenią jakość i niesztampowe pomysły, są inteligentni, a wymiana komentarzy pod postami to czysta przyjemność. W głównej mierze to młode i nowoczesne osoby szukające prawdziwych treści, doceniające szczere opinie o produktach. Moi czytelnicy są naprawdę świetni i reprezentują sobą wysoki poziom.

Eve-r-green gwarancją autentyczności

Jestem osobą niezwykle szczerą i prawdziwą, co odzwierciedla się w tekstach na blogu. Nie boję się uzasadnionej krytyki, mam odwagę przedstawiać własną opinię. Nie wciskam ściemy, nie sprzedaję swoim wizerukiem produktów nie wartych reklamy, nie kłamię.  Jeśli w coś nie wierzę, po prostu odmawiam współpracy. Moi czytelnicy cenią we mnie bezpośredniość i autentyczność. To chyba największe atuty tego bloga. Dodatkową zaletą jest moje zacięcie pisarskie. Moje teksty zawsze wywołują pozytywny rezonans wśród odbiorców, są dopracowane na ostatni guzik i po prostu dobrze się je czyta. Błędy ortograficzne, nieporadna składnia, żenujące zwroty z nachalną reklamą? Zapomnij. Eve-r-green to gwarancja dobrego warsztatu dziennikarskiego, a co za tym idzie pewność, że Twój tekst będzie przygotowany na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście

Do wszystkich kampanii na blogu podchodzę ze 100% zaangażowaniem. Wychodzę z założenia, że reklamodawca to mój przyjaciel, a nie wróg. Zależy mi na wspólnym wypracowaniu najlepszego pozwiązania, które pokaże twój produkt w jak najciekawszej formie. Jestem otwarta na nietypowe propozycje współpracy, im bardziej kreatywnie i inaczej - tym lepiej. Napisz do mnie i przedstaw mi swój wstępny pomysł na kampanię oraz budżet, jaki możesz na nią przeznaczyć. Razem na pewno stworzymy coś ekstra.Przykładowe marki, z którymi współpracowałam:

Kontakt: worsowicz_ewa@yahoo.de

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz